Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše sny – Z knihy Muž nebo žena – Zdeňka Jordánová

29. 7. 2011

Naše sny jsou plánem pro náš život. Bez nich nelze žít.

Jsou naší motivací, důvodem k žití. Jakékoliv sny. Sny o našem život, o tom, čeho chceme dosáhnout, jak se chceme cítit, co chceme prožívat, jak chceme žít. Když nemáme sny, je náš život prázdný.

Buďte sami sebou! Nevzdávejte se svých snů. Mějte je, myslete na ně, mluvte o nich. Budou pak součástí vašeho života, budou součástí vás.

Bude-li někdo o vás mít zájem, bude znát i vaše sny a bude vědět, že patří k vám. Naplňte svůj život i bez ohledu na to, v jakém žijete vztahu. Nikdo to za vás neudělá. Žádný vztah vám nenahradí vaši vlastní cestu a vaše zkušenosti.

Buďte sami sebou! Tím, že pracujete pro sebe a naplňujete tu nejúžasnější vizi sebe a naplňováním vašich snů, dáváte druhým to nejúžasnější ze sebe.

Tančete svým vlastním životem podle sebe a máte tu nejúžasnější šanci, že se k vám přidá právě ten člověk, kterému se váš tanec líbí. Můžete pak tančit v páru, v té dokonalé souhře dvou rovnocenných partnerů, dvou samostatných životů, přesto jdoucích spolu v porozumění a lásce, v doplnění, a přesto v samostatnosti, v jedinečnosti, a proto ve spolupráci.

 

Není nic úžasnějšího než společný tanec životem.   

Jděte za svými sny. Nemůže to přeci nikomu uškodit. Jděte společně. A  nebo se i rozdělte. Budete-li chtít a nebudete-li bojovat, nakonec to dohromady zapadne. Sny vašeho partnera se zcela jistě nějak týkají i vás.

 

Podporujte se!  Naplňte vizi svého života. Povídejte si o tom a neobviňujte se za to, že druhý něco chce. Je to přeci normální. Ba co vice, je to důležité. Nebraňte se v plnění svých snů. Svých vlastních i těch společných. Budete-li znát a naplňvat svoje sny, váš život bude mít smysl.

 

31643_10150216198420457_688850456_12789008_6714847_n.jpg

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 208873
Měsíc: 2489
Den: 39