Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vstříkněte si do žil trochu bezstarostné a nevázané spontánnosti! ,o)

7. 1. 2012

Na začátku vztahu jste se neustále objímali a líbali. Společné večery – to byla pohádka. Vždycky jste si měli o čem povídat. Teď ale přijde z práce, dá vám letmou pusu a jde k počítači dělat něco, čemu nerozumíte a ani rozumět nechcete. Když se večer natáhnete, přehodí přes vás ruku a usne. Je to vůbec ještě láska?

Pro mnoho párů žijících delší dobu spolu se může sex časem změnit ve stereotyp, což může i zničit vztah.

Pohlavní styk mezi mužem a ženou by měl být vyvrcholením a výrazem intimního vztahu ve všech oblastech jejich života. Protože má-li být milování tím, čím být může, pak musí být projevem lásky, vzájemného sdílení a vzájemného obohacení. Rozhodně to není hra na Tarzana a jeho sexuální kořist.

Sexuální život je jeden z nejkrásnějších darů našeho stvořitele a dlouhodobý celibát v manželství prostě není normální ani zdravý, i kdyby to někdo považoval za to pravé.

Vstříkněte si do žil trochu bezstarostné a nevázané spontánnosti!

Psychologové se shodují na tom, že jedním z hlavních problémů v partnerských vztazích je nedostatečná komunikace. Pokud máte pocit, že váš vztah uvadá, neměli byste to jen smutně sledovat a melancholicky vzpomínat na to, jaké to bylo předtím, ale včas si o vašich pocitech promluvit s partnerem. 

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, doporučuji Vám občas se vymanit ze stereotypu. Ale jak? Taková romantická večeře při svíčkách nebo striptýz u příležitosti partnerových narozenin je dobrá věc. Ale je jaksi očekávaná. Nejlepší překvapení vznikají jen tak. Třeba dvacátého ledna. Žádné narozeniny. Žádné Vánoce. Žádný Valentýn. Prostě oživení vašeho vztahu, právě když se vám zachce. Romantickou večeři nemusíte připravovat pouze při zvláštních příležitostech, kdy se s ní počítá. Ozvláštnit si přeci můžete jakýkoliv všední den. A právě tím narušíte každodenní stereotyp… 

Zároveň můžete oživit svůj vztah tím, že strávíte noc mimo domov. Tedy nikoli každý sám, ale společně ,o)

Dejte děti na víkend k babičce a odjeďte někam na výlet a zařiďte si víkend v malém romantickém hotýlku. Nenechejte se rušit a užívejte si jen sami sebe. Zajděte si společně do vířivky a uvolněte se. Dotýkejte se života společně.

Překvapte svého manžela nebo svoji ženu….připravte překvapení – pozvěte ji na večeři a cestou autem zpět ji zavezte do hotelu,který máte objednaný. Před tím, než pojedete na večeři, zastavte se v hotelu a dejte ji do pokoje květinu a třeba jeden balónek se vzkazem ,,Jsi nádherná´´ nebo cokoliv ji potěší.  Prožijte noc jen jeden pro druhého. Je mnoho způsobů,jak svého partnera překvapit, jakou hru mu připravit….

Vymezte si čas jen pro sebe, domluvte si rande i po několika letech manželství. Vždyť je to přeci tak krásné i po letech vztahu jít na rande.

Pošlete mu třeba smsku: potkáme se v 19.00 v Láskově ulici, těším se na naše rande....věřím, že už sami vymyslíte, jak naplánovat překvapení ,o) 

Pečujte o svůj vztah a dejte ho na první místo ve Vašem životě. 

Dotýkejte se života, milujte se a hlavně komunikujte ,o)

Přeji Vám mnoho lásky ve Vašich životech, neboť si ji zasloužíte.

Jiřinka

 

8ad74ed861_79572796_o2.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkuji za Vaše slova

(David, 10. 1. 2012 16:56)

Dobrý den,
tímto Vám z celého srdce děkuji za krásné myšlenky.
Ve Vašich řádcích je tolik pravdy a tolik krásných myšlenek. Často doma slyším, že děti ,,to´´ a děti ,,tamto´´ je to tak bohužel...
Držím Vám palce, ať taková zůstanete.
S úctou,
David

Re: Děkuji za Vaše slova

(Jiřinka, 11. 1. 2012 9:46)

Davide,
děkuji za Váš komentář. Jsem šťastná, že je pro Vás článek inspirující a věřím, že Vám pomůže na Vaší cestě .o)
Přeji Vám mnoho krásných a nezapomenutelných okamžiků .o) naplněné vším, po čem jen toužíte.
Sny jsou proto, abychom je realizovali .o) nebojte se snít a dotýkejte se života v každém okamžiku.
Jiřinka

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 208872
Měsíc: 2492
Den: 38