Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zázrak lásky je projevován skrze druhé lidi ,o)

6. 1. 2012

Zázrak lásky je projevován skrze druhé lidi. Když je vám milovaný člověk seslán Bohem, a to, zda je, nepozná nikdo kromě vašeho vnitřního já, pak opravdu má klíč k osvobození vaší duše. To Bůh mu jej svěřil. V každém jeho doteku a dechu se skrývá zázračná moc přeměnit vaše slabosti v silné stránky, vysušit vaše slzy a proměnit je v nadání, uvolnit vaše řetězy, abyste konečně mohli být svým vášnivým Já.

Skutečná láska vyžaduje ochotu zemřít tomu, kým jsme byli, abychom se znovuzrodili na lásku připraveni, hodni jejích milostných výšin. Musíme prorazit brnění, které zakrývá naše srdce a toto prorážení není příjemné je bolestivé, děsivé. Může trvat roky, než slzami rozpustíme tvrdost, která vzniká v tomto světě a pokrývá naše křehká, laskavá vnitřní já. Slzami nad každou zničující ztrátou. Slzami nad každou ponižující prohrou. Slzami nad každou zopakovanou chybou. Však ti, kteří si dovolí tyto slzy, a dokonce je uctívají, nejsou neúspěšnými kandidáty lásky, nýbrž jejími skutečnými zasvěcenci. Po bolesti přijde síla. Nejprve se srdce zlomí, a teprve pak se vznese. Oči, které plakaly, lépe vidí.

Milostný vztah je prostorem vzkříšení a posílení. Nejenže nám pomáhá přežít duchaprázdný svět, pomáhá nám jej změnit. Posvátné, proměňující sdílení, být viděn v celé naší nevinnosti, nádheře, znamená být skutečně vyléčen. Láska léčí, láska dává křídla.

Skutečný milostný vztah naplňuje naše duševní, emocionální i fyzické touhy a sny. Spojení s milovaným partnerem ve svazku, který je naplněn důvěrou, otevřeností, sdílením, pochopením, úctou a hlubokou pokorou, ale i úctou k sama sobě a prostorem pro svobodu obou milenců. Ke skutečné lásce je zapotřebí i citových, duševních a duchovních předpokladů.

Láska otestuje každou víru, zpochybní vaši sílu, probudí každou slabost, zesměšní veškeré hodnoty a pak vás nechá napospas smrti. Nic se však nevyrovná radosti z toho, že můžete jako orel létat na nebi srdce milujícího člověka. Jen s láskou se stanete tím, kým skutečně jste.

Doba se teď velmi mění. Musíme se teď všichni znovuzrodit, jako lidská rodina, muži i ženy musí projít obnovou, omýt se od minulosti, aby svět mohl začít znovu.

love-people-couple-vintage-amitie-life-69b1ced10b37b820b84166302162a53b_h.jpg

Marianne Wiliamson - Kouzelná Láska

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 208872
Měsíc: 2490
Den: 38