Jdi na obsah Jdi na menu
 


♥ My a naše tiché vnitřní setkání ♥

10. 11. 2011

Duch se nikdy nezrodil, Duch nikdy nepřestane být, čas nikdy nebyl, konec a začátek je jen sen. Bhagavadgita

Duše je zrozená v nebi a k nebi musí směřovat, vzlétá vzhůru – mimo tento svět, tvrdím, že moudrý nenajde pokoj ve věcech, jež pomíjejí, ani nepropůjčí srdce ničemu, co závisí na čase. Michelangelo Buonarroti

 

tumblr_lcdfashd4p1qah2fqo1_500.jpg

 

 

Pro tento článek jsem se nechala inspirovat cestou své duše, tiše jsem naslouchala svému srdci a své duši…Každý z nás pro to své vnitřní spojení máme své slovo…duše, vnitřní dítě, vyšší Já,  má Božská Já Jsem Přítomnost….tím, že slova jsou jen prchavým stínem skutečnosti…nazývejte své spojení jakkoli…důležité je přeci cítit, zkrátka být a žít..

Otevřete se svému vnitřnímu království, najděte v sobě Lásku, pokud u Vás ještě spinká a nenechte ať tma, samota, stesk, žal, chtění a lpění mají dále sílu s Vámi žít.

Zrušte v sobě svá dogmata a najděte svou vnitřní sílu, zrušte ten spěch a neustálý shon, zastavte se a vnímejte svou duši…dovolte si vnímat to ticho své duše, tu nikde nekončící radost, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu při meditaci, jen to vám ukáže správnou cestu a neskutečnou krásu.

Vždyť stačí přeci tak málo a některým z Vás se to zdá tak moc…stačí se přeci jen na chvilku zastavit, zpomalit, poslouchat své vnitřní ticho...nasměrujte svoji pozornost na střed svého srdce a představte si ho jako zářivé Slunce, nasměrujte svoji pozornost na střed svého srdce a představte si ho jako zářivé Slunce, nechte každý paprsek rozzářit, ať postupně prostupuje vaším fyzickým tělem a postupně naplňuje Vaši auru...najednou ucítíte, že Vaše vnitřní Světlo prostupuje Vaším fyzickým tělem, Vaší aurou a pomalu se rozprostírá do Vašeho okolí...až naplní celou místnost a prostupuje dál a dál...

Vaše vnitřní Světlo je s Vámi po všechny Vaše inkarnace, jen jste pod vlivem okolností na své Světlo zapomněli. Zaposlouchejte se do vnitřního setkání se sebou samými.

379588_184822808269593_173881699363704_367498_7718680_n.jpg

Najděte odvahu a s láskou svému vnitřnímu spojení věnujte svou pozornost, vždyť po každé nejtemnější noci přichází jasné ráno a sami už víte, že s novým ránem i nová naděje a víra, která je ukrytá hluboko ve Vašem nitru…tam najdete svou novou cestu, na kterou Vám bude svítit nové Světlo….to Vaše krásné Světlo. Nemějte strach, protože ten se rozpouští a na jeho místo přichází nekonečný vodopád lásky.

Je jen na každém z nás, kdy dovolíme vstoupit do zářivých paprsků své duše a kdy dovolíme zazářit své lásce a dokonalosti a uvidíme své Světlo. Uctívání svého Světla přináší Vaší duši osvícení, tělu zdraví, sílu a pořádek a každému z nás Moudrost, Lásku, Harmonii a Mír.

Nezapomeňte nikdy, že vždy budete tím, o čem přemýšlíte, tato pravda platí dnes stejně jako před milionem let.  Dovolte si uvolnit skutečnou moudrost a vytvořit dokonalost.

Přeji každému z Vás, aby i Vaše dušička našla své Světlo a toto nádherné spojení jsi již nikdy neztratili.

Nechť Vás obklopuje láska a radost, protože si ji zasloužíte.

Jiřinka

 

19547_248513538716_243843828716_3373439_1696057_n.jpg

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 208872
Měsíc: 2492
Den: 38