Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čaroděj ze země Oz ,o)

6. 2. 2012

 

Dokonalá pohádka o úplné proměně.

Dorotka touží po životě za duhou, zatímco žije svůj bezbarvý život v Kansasu u tety Em a u strýčka Henryho. Cyklon ji pak zázračně odnese do země Oz, kde musí najít čarodějě ze země Oz. Vydá se hledat spolu s přáteli - Strašákem, Plecháčkem a Zbabělým lvem, kteří symbolizují Dorotčinu mysl, srdce a odvahu, jež musí povolat na pomoc, aby našla cestu zpátky. 

Příběh čaroděje z Oz načrtává cestu, po níž se všichni ubíráme, když se snažíme o proměnu na své životní cestě. Musíme se vydat do svého nitra, do nových projektů a čelit přitom všemožným překážkám a být velmi stateční, abychom zjistili, že máme v sobě všechno, co potřebujeme, abychom se dostali tam,kam potřebujeme.

Na této cestě se střetneme sami se sebu a narazíme na otázky, kterým se patrně už léta vyhýbáme. Najednou vystupujeme ze zóny jistoty a šátráme ve svých hlubinách, nehostinných a často přímo děsivých.

A potřebujeme k tomu právě mysl, srdce a odvahu. 

A já Všem,kteří se rozhodli pro nějakou novou cestu, najít skutečně sami sebe, aby Vás nový život přivítal. A to ne jednou,ale pokaždé.

Usmívejte se. Uvolněte se a dobře se bavte!

Jiřinka

 

http://www.csfd.cz/film/2818-carodej-ze-zeme-oz/ 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 212127
Měsíc: 1807
Den: 57